Барај
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
GUESS

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: GSS010875
Isbn: 1BGR035654Z-JBLK
11.990 МКД
11.990 МКД
11.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Последно парче
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 56% Полиамид 24% Акрил 20% Волна

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 37050251-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 6W2RJ5020000-G24
6.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 27035759-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 27015806-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 27075766-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ RPL009215
7.290 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ GSS012373
6.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 27075770-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ A050850CFAV-9XX
9.032 МКД
Заштеда -20%
11.290 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 6W1RJ0120000-G24
5.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 27054013-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 27064013-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L