Барај
%
×
Okaidi new collection
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
MANGO

ДУКСЕР

Шифра на артикл: 67024457-03
Šifra proizvođača: 67024457
3.990 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 59% ПОЛИЕСТЕР 04% ЕЛАСТИН 37% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ HB50522359 100
6.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ HB50473168 122
7.290 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 67067701-01
1.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ THDM0DM18630-YBR
5.873 МКД
Заштеда -30%
8.390 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ DSA125080HAYT-100
5.033 МКД
Заштеда -30%
7.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ DSA115910ILAC-100
6.783 МКД
Заштеда -30%
9.690 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RM6993 {23758}011
3.843 МКД
Заштеда -30%
5.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ CKJ30J325434-YAF
6.713 МКД
Заштеда -30%
9.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ DSA13051 0DQAK 141
7.903 МКД
Заштеда -30%
11.290 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 67014462-05
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 67014460-05
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 67014458-03
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
3.990 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1