Барај
%
×
Geox - step out in style
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
BOSS

ДУКСЕР

Шифра на артикл: HB50493799 402
13.990 МКД
8.399 МКД
8.399 МКД
Заштеда: 5.591 МКД
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 89% ПАМУК 11% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ HB50486478 405
6.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 0097353-15
2.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ SDM2013569A-98T
5.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ THDM0DM18406-C1G
8.390 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 67014462-56
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 67014460-56
1.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ SDM2013117B-98T
4.890 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ SDM2013116A-WJC
4.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 0097352-11
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 50471960-404
11.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 50505775-404
13.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 50504751-402
13.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL