Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
GUESS

ДУКСЕР

Шифра на артикл: GSS014042
Isbn: V2BQ00KBBZ0-P52B
6.190 МКД
6.190 МКД
6.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 90% Полиестер 10% Еластан

Trenutno nema komentara

Слични производи