Барај
%
×
Okaidi new collection
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
DESIGUAL

ДУКСЕР

Шифра на артикл: DG24SWSK30-3035
0 МКД
4.890 МКД
3.423 МКД
Заштеда: 1.467 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПАМУК


Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RW3104C {23655}551
3.843 МКД
Заштеда -30%
5.490 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GW4GQ10 KC8I0 G6S1
4.193 МКД
Заштеда -30%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
0 МКД
4.890 МКД
3.423 МКД
Заштеда: 1.467 МКД
Извести ме за попуст
2
1