Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
SUPER DRY

ДУКСЕР

Шифра на артикл: W2011347A-93J
6.290 МКД
3.145 МКД
3.145 МКД
Заштеда: 3.145 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ DW0DW12723-XNL
4.390 МКД
Заштеда -30%
6.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 18686-0075
3.423 МКД
Заштеда -30%
4.890 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 196800_RD
1.490 МКД
Заштеда -25%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 22SWSK33-3185
3.690 МКД
Заштеда -40%
6.190 МКД
Големина
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ W2011354A-6QQ
3.145 МКД
Заштеда -50%
6.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 50465445-627
6.020 МКД
Заштеда -35%
9.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ W2011199A-5XU
2.994 МКД
Заштеда -40%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 50460790-641
6.510 МКД
Заштеда -35%
9.990 МКД
Големина
XS
S
M
L