Барај
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
REPLAY

ДУКСЕР

Шифра на артикл: RPL008959
Isbn: M6050.000.23183-098
8.490 МКД
8.490 МКД
6.792 МКД
Заштеда: 1.698 МКД
Извести ме за попуст

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд REPLAY
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 77% Памук 19% Полиестер 4% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 50465950-001
12.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL