Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
PARFOIS

ДОДАТОК ЗА КОСА

Шифра на артикл: 193104_BK
390 МКД
273 МКД
273 МКД
Заштеда: 117 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДОДАТОК ЗА КОСА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице: 15%Стакло, 15%Полиестер, 70%Железо

Trenutno nema komentara
390 МКД
273 МКД
273 МКД
Заштеда: 117 МКД
Извести ме за попуст
2
1