Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
MANGO

ДОДАТОК ЗА КОСА

Шифра на артикл: 37034061-50
Šifra proizvođača: 37034061
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДОДАТОК ЗА КОСА
Бренд MANGO
Пол БЕБЕ ДЕВОЈЧИЊА
Боја СИНА
Сезона Online Only FW
Состав 50% ПОЛИЕСТЕР 30% ПАМУК 20% ЖЕЛЕЗО

Слични производи

Sačuvano u omiljne
266 МКД
Заштеда -55%
295 МКД
590 МКД
Sačuvano u omiljne
176 МКД
Заштеда -55%
195 МКД
390 МКД