Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
PARFOIS

ДОДАТОК ЗА КОСА

Шифра на артикл: 194230_BR
690 МКД
390 МКД
390 МКД
Заштеда: 300 МКД
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДОДАТОК ЗА КОСА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Лице: 100%Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
590 МКД
Sačuvano u omiljne
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ШНОЛА 87082014-32
396 МКД
Заштеда -60%
990 МКД