Барај
%
×
Okaidi new collection
ЧОРАПИ 3П
LEVI'S

ЧОРАПИ 3П

Шифра на артикл: LV701224672 003
0 МКД
690 МКД
345 МКД
Заштеда: 345 МКД
Провери достапност
  • 39
    39
  • 43
    43
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ 3П
Бренд LEVI'S
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 73% ПАМУК 22% ПОЛИЕСТЕР 3% ЕЛАСТИН 2% ПОЛИАМИД

Слични производи