Барај
%
×
Forever denim with replay
ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
MANGO

ЧОРАПИ 3П

Шифра на артикл: 67020687-92
Šifra proizvođača: 67020687
890 МКД
890 МКД
890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • 42
    42
  • 45
    45
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ 3П
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 53% ПОЛИЕСТЕР 01% ЕЛАСТИН 38% ПАМУК 08% ПОЛИАМИД ЧОРАПИ: 54% ПОЛИЕСТЕР 38% ПАМУК 01% ЕЛАСТИН 07% ПОЛИАМИД ЧОРАПИ: 25% ПОЛИЕСТЕР 02% ЕЛАСТИН 51% ПАМУК 22% ПОЛИАМИД

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П LV701224672 003
690 МКД
Големина
39
43
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П 67000695-92
690 МКД
Големина
42
45
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П 67000698-92
690 МКД
Големина
42
45
890 МКД
890 МКД
890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1