Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ЧОРАПИ 2П
ЧОРАПИ 2П
ЧОРАПИ 2П
ЧОРАПИ 2П
SPRINGFIELD

ЧОРАПИ 2П

Шифра на артикл: 0657122-99
Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ 2П
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 63% ПАМУК 34% ПОЛИЕСТЕР 3% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П HB50510640 100
1.090 МКД
Големина
43-46
39-42
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П HB50468123 100
890 МКД
Големина
43-46
39-42
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П HB50468111 100
690 МКД
Големина
43-46
39-42