Барај
%
×
Okaidi new collection
ЧОРАПИ
HUGO

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: HB50514760 100
0 МКД
890 МКД
712 МКД
Заштеда: 178 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 39-42
    39-42
  • 35-38
    35-38
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд HUGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 71% ПАМУК 26% ПОЛИАМИД 2% ЕЛАСТИН 1% МЕТАЛНИ ВЛАКНА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П LV701226896 002
712 МКД
Заштеда -20%
890 МКД
Големина
35
39
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ HB50514773 100
1.032 МКД
Заштеда -20%
1.290 МКД
Големина
39-42
35-38
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П 5770021-99
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П HB50469291 100
712 МКД
Заштеда -20%
890 МКД
Големина
39-42
35-38
0 МКД
890 МКД
712 МКД
Заштеда: 178 МКД
Извести ме за попуст
2
1