Барај
ЧОРАПИ 2П
LEVI'S

ЧОРАПИ 2П

Шифра на артикл: LV701226896 002
0 МКД
890 МКД
890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 35
    35
  • 39
    39
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ 2П
Бренд LEVI'S
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 56% ПАМУК 22% ПОЛИАМИД 20% ПОЛИЕСТЕР 2% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П HB50469291 100
890 МКД
Големина
39-42
35-38
0 МКД
890 МКД
890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1