Барај
%
×
Live in LEVIS
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
MANGO

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: 67000702-56
Šifra proizvođača: 67000702
390 МКД
390 МКД
390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • 42
    42
  • 45
    45
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 02% ЕЛАСТИН 78% ПАМУК 20% ПОЛИАМИД

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П LV701226895 001
890 МКД
Големина
39
43
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П 67010688-56
890 МКД
Големина
42
45
390 МКД
390 МКД
390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1