Барај
%
×
Okaidi new collection
ЧОРАПИ 2П
ЧОРАПИ 2П
ЧОРАПИ 2П
ЧОРАПИ 2П
LEVI'S

ЧОРАПИ 2П

Шифра на артикл: LV701224675 002
0 МКД
890 МКД
712 МКД
Заштеда: 178 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 43
    43
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ 2П
Бренд LEVI'S
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 74% ПАМУК 21% ПОЛИЕСТЕР 3% ЕЛАСТИН 2% ПОЛИАМИД

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П LV701226895 001
712 МКД
Заштеда -20%
890 МКД
Големина
39
43
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П 0657122-11
232 МКД
Заштеда -20%
290 МКД
Големина
M
L
0 МКД
890 МКД
712 МКД
Заштеда: 178 МКД
Извести ме за попуст
2
1