Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
WOMEN'SECRET

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: 3616921-47
1.290 МКД
774 МКД
619 МКД
Заштеда: 671 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • ONE SIZE
    1
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 75% ПОЛИЕСТЕР 25% АКРИЛ

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 67062009-96
690 МКД
1.290 МКД
774 МКД
619 МКД
Заштеда: 671 МКД
Извести ме за попуст
2
1