Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
GEOX

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: U265UA00032-5046
9.790 МКД
9.790 МКД
7.832 МКД
Заштеда: 1.958 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд GEOX
Пол МАШКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 90% КОЖА 10% ПОЛИУРЕТАН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ A5NPGW
14.490 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
12
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ U26DCA00022-6372
6.632 МКД
Заштеда -20%
8.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45