Барај
%
×
Okaidi new collection
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
PARFOIS

ЧЕВЛИ

Шифра на артикл: 218501_TU
2.990 МКД
2.990 МКД
2.392 МКД
Заштеда: 598 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧЕВЛИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 10% КРАВЈА ВЕЛУР КОЖА 30% ПОЛИУРЕТАН 60% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% КРАВЈА ВЕЛУР КОЃА / ВЛОШКА : 100% ПОЛИУРЕТАН / ЃОН: 100% ГУМА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ D45VCC00021-8156
6.792 МКД
Заштеда -20%
8.490 МКД
Големина
35
36,5
37,5
38,5
39,5
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 67040262-09
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ D828UC000FM-8191
7.592 МКД
Заштеда -20%
9.490 МКД
Големина
36
37
38
39
39,5
40
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 67064011-09
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 217143_NU
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ D45WMA00085-8191
6.792 МКД
Заштеда -20%
8.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ GFLPRC7 LEA03 SAND
7.112 МКД
Заштеда -20%
8.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 67012531-09
3.192 МКД
Заштеда -20%
3.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ D45D1A00046-5322
6.792 МКД
Заштеда -20%
8.490 МКД
Големина
36
37
38
39
39,5
40
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ D35TFA000FM-8191
7.592 МКД
Заштеда -20%
9.490 МКД
Големина
36
37
38
39
39,5
40
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ D35TED00021-8191
6.792 МКД
Заштеда -20%
8.490 МКД
Големина
36
37
38
39
39,5
40
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 67000258-09
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
2.990 МКД
2.990 МКД
2.392 МКД
Заштеда: 598 МКД
Извести ме за попуст
2
1