Барај
%
×
PERFECT EVERYDAY OUTFIT WITH REPLAY
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ROSSI

ЧЕВЛИ

Шифра на артикл: 872BOWH-050
17.990 МКД
17.990 МКД
17.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧЕВЛИ
Бренд ROSSI
Пол МАШКИ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100%КОЖА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ TA2PB8
5.754 МКД
Заштеда -40%
9.590 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ CCK100774-011
6.952 МКД
Заштеда -20%
8.690 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ HB50517203 401
9.233 МКД
Заштеда -30%
13.190 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ HB50517203 001
9.233 МКД
Заштеда -30%
13.190 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 50516853-248
7.642 МКД
Заштеда -15%
8.990 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
8.394 МКД
Заштеда -40%
13.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ TA5PQP
4.794 МКД
Заштеда -40%
7.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ TA2EDC
4.794 МКД
Заштеда -40%
7.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ TA28NV
5.832 МКД
Заштеда -20%
7.290 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ DJ001710
5.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ TA2GER
6.993 МКД
Заштеда -30%
9.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ TA2EGH
5.754 МКД
Заштеда -40%
9.590 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
17.990 МКД
17.990 МКД
17.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1