Барај
%
×
Okaidi new collection
ЧЕВЛИ
GEOX

ЧЕВЛИ

Шифра на артикл: D35TED00021-6001
8.490 МКД
8.490 МКД
6.792 МКД
Заштеда: 1.698 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 39,5
  39,5
 • 40
  40
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧЕВЛИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% КОЖА80% КОЖА 20% ПУ ЧЕВЛИ ЗА СУВО ВРЕМЕ ИЗРАБОТКА ЛЕПЕНИ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 67050269-30
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
8.490 МКД
8.490 МКД
6.792 МКД
Заштеда: 1.698 МКД
Извести ме за попуст
2
1