Барај
%
×
Elevate your style with Mango
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
MANGO

МОКАСИНИ

Шифра на артикл: 37004049-99
Šifra proizvođača: 37004049
Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МОКАСИНИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона Online Only FW
Состав 100% ГОВЕДСКА КОЖА ВЛОШКА: 60% ПОЛИУРЕТАН 40% ПОЛИЕСТЕР ЃОН: 100% ТЕРМОПЛАСТИКА ПОСТАВА: 47% ПОЛИУРЕТАН 33% ПОЛИЕСТЕР 20% ПАМУК