Барај
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
GEOX

ЧЕВЛИ

Шифра на артикл: D829CA00085-9997
8.290 МКД
7.990 МКД
7.990 МКД
Заштеда: 300 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 35
  *
 • 36
  *
 • 36,5
  *
 • 37
  *
 • 37,5
  *
 • 38
  *
 • 38,5
  *
 • 39
  *
 • 39,5
  *
 • 40
  *
 • 41
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧЕВЛИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона пролет/лето 2020
Состав 100% КОЖА

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ D92C8A00085-9997
6.790 МКД
Големина
36
37
37,5
38
38,5
39
39,5
40
41