Барај
%
×
PERFECT EVERYDAY OUTFIT WITH REPLAY
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 220895_GN
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • СРЕДНА
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 5% ПОЛИУРЕТАН 95% ПОЛИЕСТЕР / НАДВОРЕШНОСТ 1: 100% ПОЛИУРЕТАН / ВНАТРЕШНОСТ 1: 100% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221872_GN
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218730_GN
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 222403_LM
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221319_LM
2.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220584_GN
2.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219787_LM
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220569_GN
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221922_LM
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219484_LM
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219729_GN
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220509_GN
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219442_GN
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1