Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 219690_OR

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • СРЕДНА
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 5% ПОЛИУРЕТАН 95% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 20% ПОЛИУРЕТАН 80% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77010249-20
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77020273-20
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219827_OR
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221650_OR
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67036733-28
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67097711-20
1.192 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219044_OR
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218177_CL
1.272 МКД
Заштеда -20%
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWVA92 22780 ORA
5.592 МКД
Заштеда -20%
6.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ DG24SAXP73-7019
3.992 МКД
Заштеда -20%
4.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218170_CL
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219078_OR
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД