Барај
%
×
TERRACOTA VIBES - WOMEN'SECRET
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
HUGO

ЧАНТА

Шифра на артикл: HB50516927 467
0 МКД
8.590 МКД
8.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • UNI
    UNI
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд HUGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 60% ПОЛИУРЕТАН 40% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWBG78 79210 LUL
8.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218956_BL
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221902_BL
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220571_JN
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 222383_BL
1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221704_BL
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220089_JN
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221221_BL
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219787_BL
1.272 МКД
Заштеда -20%
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220891_BL
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220724_BL
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219518_BL
1.890 МКД
0 МКД
8.590 МКД
8.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1