Барај
%
×
PERFECT EVERYDAY OUTFIT WITH REPLAY
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 221221_BL
1.890 МКД
1.890 МКД
1.890 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • МАЛА
    S
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW24 ЕСЕН ЗИМА 2024
Состав ПОСТАВА: 5% ПОЛИУРЕТАН 95% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWBG78 79210 LUL
8.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218956_BL
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221902_BL
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220571_JN
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 222383_BL
1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221704_BL
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220089_JN
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219787_BL
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220891_BL
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220724_BL
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219518_BL
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219729_BL
1.990 МКД
1.890 МКД
1.890 МКД
1.890 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
2
1