Барај
%
×
PERFECT EVERYDAY OUTFIT WITH REPLAY
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
DIESEL

ЧАНТА

Шифра на артикл: DSX08396P6318-HA182
Провери достапност
  • UNI
    UNI
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд DIESEL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% КОЖА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221872_GN
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218730_GN
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 222403_LM
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221319_LM
2.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220584_GN
2.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219787_LM
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220895_GN
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220569_GN
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221922_LM
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219484_LM
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219729_GN
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220509_GN
1.990 МКД