Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
GEOX

ЧАНТА

Шифра на артикл: D35KCA0AS04-A51W
9.490 МКД
9.490 МКД
9.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • ONLY
    ONLY
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 80% ПЕ 20% ПУ100% ПЕ ЧЕВЛИ ЗА СУВО ВРЕМЕ ИЗРАБОТКА ЛЕПЕНИ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218960_BG
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221156NCS
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221221_TU
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221220_TU
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219709NCM
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221922NCM
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219708NCS
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220938NCM
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220895_TU
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221915NCL
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220892NCM
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218736NCM
1.890 МКД
9.490 МКД
9.490 МКД
9.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1