Барај
%
×
Okaidi new collection
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
DIESEL

ЧАНТА

Шифра на артикл: DSX09100 P6019 T7223
0 МКД
19.790 МКД
19.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • UNI
    UNI
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд DIESEL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWRG92 05730 MNT
8.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ DSX08396P6318-HA182
35.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ DG24SAXP43-4014
4.990 МКД
0 МКД
19.790 МКД
19.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1