Барај
%
×
Forever denim with replay
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
MANGO

ЧАНТА

Шифра на артикл: 67044060-99
Šifra proizvođača: 67044060
4.990 МКД
4.990 МКД
4.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ГОВЕДСКА КОЖА ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67097711-99
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ HB50516662 001
7.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ HB50516659 001
9.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWWR92 28730 BLA
6.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWWR92 28720 BLA
7.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWRM92 05770 BLA
8.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67066042-99
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67026746-99
1.990 МКД
4.990 МКД
4.990 МКД
4.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1