Барај
%
×
Live in LEVIS
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 218406_GN
Провери достапност
  • СРЕДНА
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219484_LM
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219729_GN
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220509_GN
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219442_GN
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWRG92 05730 MNT
8.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ DSX08396P6318-HA182
35.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ TA6N1D A58
6.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ DSX09100 P6019 T7223
19.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ DG24SAXP43-4014
4.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218678_GN
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217560_GN
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217362_GN
1.890 МКД