Барај
%
×
Forever denim with replay
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
HUGO

ЧАНТА

Шифра на артикл: HB50512092 001
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 60% ПОЛИЕСТЕР 40% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ HB50516760 001
7.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ HB50516824 001
7.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ HB50516745 001
9.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ HB50516553 001
7.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ THAM0AM11962-BDS
4.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHMTOJS P4258 BLA
5.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHMEVZL P3163 DAB
5.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ HB50511179 001
10.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ HB50504108 001
6.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ CKK50K512448-BEH
5.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 0967011-01
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 0967012-01
1.290 МКД