Барај
%
×
Okaidi new collection
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 215602_YL
1.890 МКД
1.890 МКД
1.512 МКД
Заштеда: 378 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Последно парче
Провери достапност
  • ГОЛЕМА
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЖОЛТА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 40% ПОЛИУРЕТАН 60% ПОЛИЕСТЕР / НАДВОРЕШНОСТ 1: 30% ПОЛИЕСТЕР 30% ЦИНК 40% ПОЛИУРЕТАН / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221221_YL
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221836_YL
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220084_MD
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWWG93 10710 CHU
7.592 МКД
Заштеда -20%
9.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWWW92 19730 YEL
5.592 МКД
Заштеда -20%
6.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219442_MD
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220564_YL
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67070435-14
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67067712-14
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220905_YL
2.632 МКД
Заштеда -20%
3.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220904_YL
3.032 МКД
Заштеда -20%
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218177_YL
1.272 МКД
Заштеда -20%
1.590 МКД
1.890 МКД
1.890 МКД
1.512 МКД
Заштеда: 378 МКД
Извести ме за попуст
2
1