Барај
%
×
Geox - step out in style
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 214813_MD
1.990 МКД
995 МКД
995 МКД
Заштеда: 995 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • ГОЛЕМА
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЖОЛТА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав ПОСТАВА: 5% ПОЛИУРЕТАН 95% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220905_YL
3.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220904_YL
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67026746-18
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218177_YL
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67014477-10
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218268_YL
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ THAW0AW15936-ZFM
7.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ DG24SAXP19-8018
4.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3575 {A0419B}164
8.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3574 {A0419B}164
6.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3573 {A0419B}164
9.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3571 {A0021B}164
4.290 МКД