Барај
%
×
Geox - step out in style
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 213471_OR

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • СРЕДНА
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав ПОСТАВА: 2% ПОЛИУРЕТАН 98% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 10% ПОЛИЕСТЕР 90% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218177_CL
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219078_OR
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219602_CL
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219600_CL
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218894_OR
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ DG24SAXP27-7019
4.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ DG24SAXP19-7009
4.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220524_OR
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWVO92 31050 ORA
8.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWVG93 09130 PCH
7.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWGG93 06180 LPH
7.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218398_OR
1.890 МКД