Барај
%
×
Geox - step out in style
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
GUESS

ЧАНТА

Шифра на артикл: GHWSC86 65220 ARI
Isbn: HWSC8665220-ARI
0 МКД
9.490 МКД
9.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • UNI
    UNI
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Детали СРЕДНА
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218177_CL
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219078_OR
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219602_CL
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219600_CL
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218894_OR
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ DG24SAXP27-7019
4.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ DG24SAXP19-7009
4.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220524_OR
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWVO92 31050 ORA
8.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWVG93 09130 PCH
7.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWGG93 06180 LPH
7.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218398_OR
1.890 МКД
0 МКД
9.490 МКД
9.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1