Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 203147_NV
Провери достапност
  • МАЛА
    S
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав ПОСТАВА: 100%ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100%ПОЛИЕСТЕР
Детали ВИСИНА: 15cm, ШИРИНА: 20cm, ДЛАБОЧИНА: 5cm

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217018_NV
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67043266-56
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67023269-59
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 211513_NV
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 206433_NV
1.002 МКД
Заштеда -37%
1.113 МКД
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 210793_NV
896 МКД
Заштеда -55%
995 МКД
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 210792_NV
1.256 МКД
Заштеда -55%
1.395 МКД
2.790 МКД