Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
MANGO

ЧАНТА

Шифра на артикл: 37052502-90
Šifra proizvođača: 37052502
1.490 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% Полиуретан Постава: 100% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 47021256-53
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 47021256-43
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 47051253-99
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 204193_BK
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 203067_TU
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 203010_TU
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 202807_BK
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 203394_SV
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 204936_PU
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 203074_YL
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 203213_BK
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 203147_NV
1.890 МКД