Барај
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
MANGO

ЧАНТА

Шифра на артикл: 17055947-99
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд MANGO
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100% Вискоза Постава: 100% Полиестер

Trenutno nema komentara