ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
MANGO

ЧАНТА

Шифра на артикл: 43980835-78
Zalihe:
Провери достапност
  • NSZ
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БОРДО
Состав 100%Полиуретан

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 57055943-35
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 57084379-78
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 19WAXPCZ-2000
4.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 19WAXPCA-2000
3.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 19WAXPAB-2000
5.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 19WAXPA7-2000
4.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 19WAXP51-3000
4.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 19WAXP51-2000
4.290 МКД
string(0) ""
string(0) ""