Барај
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
MANGO

ЧАНТА

Шифра на артикл: 87030557-30
1.490 МКД
790 МКД
632 МКД
Заштеда: 858 МКД
Последно парче
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Состав 90% Полиестер 10% Полиуретан Постава: 100% Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ AW0AW10118-0GY
11.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ AW0AW10099-DW5
9.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ AW0AW10223-DW5
7.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ AW0AW10102-BDS
10.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ AW0AW10116-0GY
8.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GSS010828
9.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GSS010826
8.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GSS010825
9.790 МКД