Барај
%
×
Forever denim with replay
ЧАДОР
ЧАДОР
ЧАДОР
ЧАДОР
ЧАДОР
ЧАДОР
MANGO

ЧАДОР

Шифра на артикл: 67060658-56
Šifra proizvođača: 67060658
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАДОР
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 33% ПОЛИЕСТЕР 02% ПОЛИУРЕТАН 45% НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК 05% ПОЛИПРОПИЛЕН 15% СТАКЛЕНИ ВЛАКНА РАЧКА: 100% ПЛАСТИКА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАДОР 67060658-99
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1