Барај
%
×
Forever denim with replay
ЧАДОР
ЧАДОР
ЧАДОР
ЧАДОР
ЧАДОР
ЧАДОР
ЧАДОР
ЧАДОР
PARFOIS

ЧАДОР

Шифра на артикл: 204539_BU

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • S
    S
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАДОР
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав РАЧКА: 100% АКРИЛОНИТРИЛ БУТАДИН СТИРИН / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИЕСТЕР / ДРШКА: 50% АЛУМИНИУМ 50% ЧЕЛИК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАДОР 215130_BN
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАДОР 215128_PM
1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАДОР 215145_BK
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАДОР 215130_LB
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАДОР 205614_LB
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАДОР 215130_PK
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАДОР 204554_BL
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАДОР 214524_GN
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАДОР 214524_HM
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАДОР 214522_DP
1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАДОР 214523_DP
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАДОР 67050623-68
890 МКД