Барај
ЧАДОР
ЧАДОР
ЧАДОР
ЧАДОР
ЧАДОР
ЧАДОР
MANGO

ЧАДОР

Шифра на артикл: 37074009-61
Šifra proizvođača: 37074009
890 МКД
890 МКД
890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАДОР
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТРАНСПАРЕНТНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% Полиуретан Рачка: 100% Пластика

Trenutno nema komentara