Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ЧАДОР
ЧАДОР
ЧАДОР
ЧАДОР
ЧАДОР
ЧАДОР
PARFOIS

ЧАДОР

Шифра на артикл: 194466_BL
890 МКД
890 МКД
890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    S
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАДОР
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Рачка: 100%Акрилонитрил Бутадин Стирин /Лице: 100%Полиолефин Еластомер/ Дршка: 50%Алуминиум, 50%Челик

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАДОР 198093_DM
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАДОР 198090_DM
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАДОР 194272_MD
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАДОР 197089_DM
1.290 МКД