Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
MANGO

БОДИ

Шифра на артикл: 37099090-99
Šifra proizvođača: 37099090
2.990 МКД
1.690 МКД
1.521 МКД
Заштеда: 1.469 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОДИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 95% Памук 05% Еластин Тул: 90% Полиестер 10% Еластин

Trenutno nema komentara
2.990 МКД
1.690 МКД
1.521 МКД
Заштеда: 1.469 МКД
Извести ме за попуст
2
1