Барај
%
×
UNSTOPABLE - SPRINGFIELD OUTDOOR COLLECTION

Погледнете ја новата outdoor колекција на SPRINGFIELD

БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
MANGO

БОДИ

Шифра на артикл: 27080433-92
Šifra proizvođača: 27080433
2.490 МКД
790 МКД
790 МКД
Заштеда: 1.700 МКД
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОДИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 95% Полиестер 05% Еластин Постава: 50% Памук 45% Полиестер 05% Еластин

Trenutno nema komentara