Барај
%
×
Okaidi new collection
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
MANGO

БЛУЗА

Шифра на артикл: 67064043-37
Šifra proizvođača: 67064043
890 МКД
890 МКД
712 МКД
Заштеда: 178 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 94% ПОЛИЕСТЕР 06% ЕЛАСТИН ПОСТАВА: 94% ПОЛИЕСТЕР 06% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67034032-37
712 МКД
Заштеда -20%
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765941-90
774 МКД
Заштеда -40%
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67020467-37
890 МКД
Заштеда -31%
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 0077385-29
1.074 МКД
Заштеда -40%
1.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67000462-37
1.090 МКД
Заштеда -27%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67000464-37
1.192 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
890 МКД
890 МКД
712 МКД
Заштеда: 178 МКД
Извести ме за попуст
2
1